RUBICON

DENNÁ ZÓNA AL1

Návrh dennej zóny rodinného domu vo Vlčkovciach sme si naozaj užili. V návrhu sa nachádza veľmi veľa stolárskych nábytkov na mieru, čo máme samozrejme veľmi radi.

Použitím nábytkov, ktoré si nemôže len tak hocikto kúpiť v obchode, sa interiér stáva jedinečným a máte pocit, že je všetko presne tam, kde má byť - každý predmet má svoje vlastné miesto. Každý kúsok je premyslený do detailu tak, aby budúcemu užívateľovi slúžil hlavne funkčne, ale aj esteticky. 

Nadčasový dizajn zvolením tých správnych materiálov je tiež veľmi dôležitý. Našim cieľom je vytvoriť interiér, ktorý sa "neokuká" a ktorý sa bude páčiť aj po rokoch. Dlhoročná spokojnosť klienta je pre nás tou najlepšou recenziou. Avšak dôležitým faktorom, ktorý ovplyvňuje dlhoročnú spokojnosť, je aj kvalita vyhotovenia. Práve preto spolupracujeme s nami overenými dodávateľmi, aby dopadlo všetko tak, ako má !


NÁZOV

Denná zóna AL1

LOKALITA

Vlčkovce

DRUH PROJEKTU

rekonštrukcia interiéru

STUPEŇ PROJEKTU

projekt interiéru

OBDOBIE

2021

PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA?

Máte záujem o návrh či dokonca realizáciu? Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete, porozprávame sa o vašich predstavách a na základe toho vám vypracujeme NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.