RUBICON

SKYPARK CN1

Návrh interiéru 2-izbového bytu na Skyparku v Bratislave je určený pre mladého IT-čkara, ktorý žije v Anglicku a potreboval by menší bytík, kde by sa mohol ubytovať pri návrate na Slovensko. 

Byt bude štandardne krátkodobo prenajímaný cez dovolenkový portál, takže interiér musí byť jednoduchý a ľahko udržiavaný. Predstava klienta bola monochromatický minimalistický interiér s dominujúcou čiernou farbou v kombinácii s tmavým drevom. Byt bol však vyhotovený v materiálovom štandarde s bledou podlahou, čiže túto predstavu nebolo možné na 100% splniť. Veríme, že tmavých povrchov sme navrhli dostatok, čím sme urobili maximum pre spokojnosť zákazníka

Dispozične je byt rozdelený na dennú zónu s kuchyňou hneď pri vstupe, ktorá je priamo prepojená so vstupnými úložnými priestormi, a obývacou izbou. Nočná zóna pozostáva zo spálne a walk-in šatníka. 


NÁZOV

Skypark CN1

LOKALITA

Nové Nivy _ Bratislava

DRUH PROJEKTU

byt v novostavbe

STUPEŇ PROJEKTU

projekt interiéru

OBDOBIE

2021

SPOLUPRÁCA

Concept Arch _ NR

PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA?

Máte záujem o návrh či dokonca realizáciu? Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete, porozprávame sa o vašich predstavách a na základe toho vám vypracujeme NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.