RUBICON

O NÁS

KTO SME ?


Sme dizajnové štúdio pôsobiace predovšetkým na Západnom Slovensku, ktoré sa venuje navrhovaniu interiérov na mieru a architektúre rodinných domov. Naša práca nekončí len na papieri.

To, čo navrhneme, Vám veľmi radi aj zrealizujeme "na kľúč" a vy tak môžete oddychovať s vyloženými nohami, zatiaľ čo Vám plníme Váš sen.   

___________

Veríme, že individuálny prístup ku každému klientovi je kľúčom k vzájomnej spokojnosti a k výslednému dielu, ktoré bude nápadité, jedinečné a šité na mieru práve Vám a Vašej osobnosti.

Našou úlohou je vytvoriť Vám nadčasový dizajn, v ktorom budete cítiť teplo Vášho domova, nech už sa budú trendy uberať akýmkoľvek smerom. 

PREČO PRÁVE MY ?

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS ?


To je otázka, ktorú si kladie asi nie jeden klient pred tým, ako nás osloví a ako sa spoločne pustíme do spolupráce. A prečo teda - prečo práve my?


Pretože svoju prácu berieme ako poslanie, pri ktorom Vám túžime odovzdať všetky vedomosti, ktoré sme za tie roky získali a Vy si tak môžete byť istí, že sme pre splnenie Vašich snov urobili maximum.


Pretože navrhovať pre Vás je záväzok, pri ktorom si plne uvedomujeme dôležitosť v nájdení tej správnej rovnováhy medzi funkčnosťou a estetikou. 


Pretože individuálny prístup ku klientovi je jediný spôsob, akým Vám môžeme sľúbiť, že Váš domov bude jedinečný a v symbióze s Vašou osobnosťou či zvyklosťami celej rodiny. 


Pretože kvalita nie je len o peniazoch, kde platí, čím drahší nábytok, tým kvalitnejší návrh. Kvalita návrhu spočíva v nájdení tých najefektívnejších riešení, ktoré budú šité na mieru práve vám a to mnoho krát môžu byť skutočne jednoduché a cenovo dostupné riešenia.


Pretože na detaile záleží a my vieme, že nedostatočne dotiahnutý návrh až do posledného (zdanlivo nepodstatného) detailu môže pokaziť celkový efekt a rovnako aj vašu spokojnosť. A keďže vaša spokojnosť je pre nás tou najlepšou referenciou - dávame si záležať.

ZAUJALA VÁS NAŠA PRÁCA?

Máte záujem o návrh či dokonca realizáciu? Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete, porozprávame sa o vašich predstavách a na základe toho vám vypracujeme NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.